Boy Bariyer

Teknik Özellikleri

 • Paslanmaz Metal Galvaniz Boya
 • Eklenebilir Kilitli Modüler Sistem
 • Sabit Ayak Sistemi
 • Açık-Kapalı tüm alanlarda kullanım kolaylığı

Etkinliklerinizi Güvenle Planlayın !

Etkinliklerin düzenlenmesi sırasında güvenlik, her zaman öncelikli bir konudur. Özellikle kalabalık etkinliklerde, katılımcıların güvenliğini sağlamak için uygun önlemlerin alınması önemlidir. Bu noktada, boy bariyerler, etkinlik alanlarının güvenliğini artırmak için etkili bir çözüm sunar.

Boy bariyerler, sağlam yapısı ve kolay taşınabilirliği ile bilinirler. Etkinlik alanının belirlenmesi, katılımcı akışının düzenlenmesi ve güvenlik bölgesi oluşturulması için ideal bir seçenektirler.

Boy bariyer kiralama hizmeti alırken, güvenilir bir firmadan destek almak önemlidir. Kaliteli bariyerlerin yanı sıra, kurulum sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi ve etkinlik boyunca destek sağlanması da önemlidir.

Otto Bariyer - Boy Bariyer

Boy bariyer kiralama hizmetleri, etkinlik düzenleyicilerine büyük kolaylık sağlar. Kiralama hizmeti sayesinde, etkinlik alanının ihtiyaçlarına uygun boy bariyerler temin edilir ve etkinlik boyunca güvenlik sağlanır. Ayrıca, bariyerlerin kurulumu ve kaldırılması gibi işlemler de kiralama firması tarafından profesyonelce gerçekleştirilir.

Güvenliğinizi sağlamak ve etkinliklerinizi güvenle planlamak için Boy Bariyer Kiralama hizmetinden yararlanın. Profesyonel destek ve güvenilir güvenlik önlemleriyle, etkinliklerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.

Sizlerde Otto bariyer‘den Bariyer Kiralama hizmeti almak istiyorsanız, İletişim Bilgilerimizden veya Alt kısımda bulunan Teklif Al formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Boy Bariyer Nedir?

Boy bariyer diğer adları ile NATO Bariyer, Boy Bariyer, Çit Bariyer, Güvenlik Bariyer adı altında geçiyor.

Boy bariyeri yönlendirme ve güvenlik amaçlı kullanılan bariyer tipidir. Topluluğun bulunduğu her alanda kullanılabilir uygunluk sağlanabilmektedir. Basit ve kullanıma uygun yapısı ile kurulum aşamalarında kolaylık sağlar.Bariyerlerimiz paslanmaz (Galvaniz kaplı) gri renktedir.)

Boy Bariyer Nasıl Kullanılır?

Birbirine geçmeli kurulumu kolay ve kullanıcının güvenliği düşünülerek imal edilmiştir. Açık ve kapalı bütün organizasyonlarda tercih edilen bariyer modelimizdir. 

Boy Bariyer Kullanım Alanları nedir?

 • Polis ve Askeri Alanlar
 • Miting alanları
 • Otopark giriş çıkışları
 • Kamu kurumları
 • Stadyumlar
 • Konser ve etkinlik alanları
 • AVM’LER
 • Yüksek katılımlı organizasyonlarda yönlendirme

Boy Bariyer Fiyatları

En iyi kalitede Bariyer Sistemleri üreticisi olarak teklif alma imkanı sunmaktayız. Toplu alımlarda yüksek oranda indirim ve Lojistik desteği sağlamaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Boy Bariyer Kiralama 

Boy Bariyer Kiralama işlemlemlerinde sizlere en kısa sürede çözüm sunuyoruz. İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye Bariyer Kiralama ve Satış hizmetlerimiz vermekteyiz.

Detaylı bilgi için Mail & Telefon veya WhatsApp üzerinden ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Alın

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa zamanda dönüş yapacaktır.


  whatsapp1