Polis Bariyer

Teknik Özellikleri

Çok amaçlı güvenlik demir bariyeri, her türlü organizasyonlarda mağaza açılışları, konserler, festivaller, spor aktiviteleri, mitingler, açık ve kapalı alanlarda yapılan bütün organizasyonlarda kullanılabilir.

Demir bariyer birbirine geçme kancalı mekanizma sistemi ile yan yana sıralı bir şekilde konumlandırılabilir. En çok tercih edilen bariyer tipidir.

 • Paslanmaz Metal Galvaniz Boya
 • Eklenebilir Kilitli Modüler Sistem
 • Sabit Ayak Sistemi
 • Açık-Kapalı tüm alanlarda kullanım kolaylığı

Kullanım Alanları

 • Polis ve Askeri Alanlar
 • Miting alanları
 • Otopark giriş çıkışları
 • Kamu kurumları
 • Stadyumlar
 • Konser ve etkinlik alanları
 • AVM’LER
 • Yüksek katılımlı organizasyonlarda yönlendirme

Etkinliklerinizi Güvenle Planlayın !

Etkinlikler, her türlü boyutta ve amaca yönelik olarak düzenlenir. Ancak, her etkinlikte güvenlik önlemleri büyük bir öneme sahiptir. Kalabalık toplulukların bulunduğu etkinliklerde güvenliği sağlamanın en etkili yollarından biri de polis bariyerleridir.

Polis bariyerler, etkinlik alanlarını belirlemek, kontrol altında tutmak ve güvenliği artırmak için kullanılan dayanıklı ve güvenilir araçlardır. Bu bariyerler, acil durumlarda hızlı müdahaleye olanak tanıyan sağlam yapılarıyla bilinirler.

Etkinliklerinizi güvenle planlamak ve gerçekleştirmek için Polis Bariyer Kiralama hizmetinden yararlanın. Profesyonel destek ve sağlam güvenlik önlemleri ile her türlü etkinliği güvenle düzenleyin.

Otto Bariyer - Polis Bariyeri

Etkinlikler, her çeşit ve büyüklükteki organizasyon için önemli bir rol oynar. Ancak, kalabalık toplulukların katıldığı etkinliklerde güvenlik, en üst düzeyde tutulmalıdır. Bu noktada, Otto Bariyer, etkinlik alanlarının düzenlenmesi ve güvenliğinin sağlanması için etkili bir çözüm sunar.

Otto Bariyer , etkinlik düzenleyicilerine büyük bir kolaylık sağlar. Bu hizmet sayesinde, etkinlik alanının ihtiyaçlarına uygun bariyerler temin edilir ve etkinlik boyunca güvenlik sağlanır. Ayrıca, bariyerlerin kurulumu ve kaldırılması gibi işlemler de kiralama firması tarafından profesyonelce gerçekleştirilir.

Sizlerde Otto bariyer‘den Bariyer Kiralama hizmeti almak istiyorsanız, İletişim Bilgilerimizden veya Alt kısımda bulunan Teklif Al formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif Alın

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa zamanda dönüş yapacaktır.


  Polis Bariyer Nedir?

  Polis Bariyer diğer adları ile Zabıta Bariyer, Kısa Bariyer, Bisiklet Bariyer ve Demir Bariyer adı altında geçiyor.

  Demir kancalar ile  birbirine geçmeli şekilde mekanizması tasarlanmış bariyer tipidir. Polis Bariyerler sıralı şekilde konumlandırılabilir. En çok tercih edilen bariyer tiplerinden biridir. Kolay kurulumu ve toplanması, alan kaplama da tasarrufu avantajlarından sadece bir kaçıdır.

  Polis Bariyer Nasıl Kullanılır?

  Kullanımı oldukça basittir. Demir kancaların sıralı şekilde birbirine geçirilmesi ile istenilen amaca uygun şekilde sıralanabilir ve uygulanabilmektedir.

  Polis Bariyer Kullanım Alanları nedir?

  Çok amaçlı güvenlik demir bariyeri, her türlü organizasyonlarda mağaza açılışları, konserler, festivaller, spor aktiviteleri, mitingler, açık ve kapalı alanlarda yapılan bütün organizasyonlarda kullanılabilir.

  Polis Bariyer Özellikleri Nedir?

  • Elektrostatik gri fırın boya
  • Eklenebilir Kilitli Modüler Sistem
  • Sabit Ayak Sistemi
  • Açık-Kapalı tüm alanlarda kullanım kolaylığı

  Polis Bariyer Fiyatları

  En iyi kalitede Bariyer Sistemleri üreticisi olarak teklif alma imkanı sunmaktayız. Toplu alımlarda yüksek oranda indirim ve Lojistik desteği sağlamaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

  Polis Bariyer Kiralama 

  Polis Bariyer Kiralama işlemlemlerinde sizlere en kısa sürede çözüm sunuyoruz. İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye Bariyer Kiralama ve Satış hizmetlerimiz vermekteyiz.

  Detaylı bilgi için Mail & Telefon veya WhatsApp üzerinden ile iletişime geçebilirsiniz.

  whatsapp1